Remont drogi gminnej nr 116604E w miejscowości Ciebłowice Duże
GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00294054
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00294054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-01 12:39
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a659a78-3260-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7732282071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00294054 z dnia 2021-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 116604E w miejscowości Ciebłowice Duże
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.tomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminatomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-tomaszow-mazowiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 116604E w miejscowości Ciebłowice Duże2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a659a78-3260-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00294054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000311/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont drogi gminnej nr 116604E w miejscowości Ciebłowice Duże
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242056/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi na odcinku o długości 890 mb.
Lokalizacja: Obręb geodezyjny Ciebłowice Duże, działki nr ewidencyjny: 852.
Zakres prac:
1. Prace przygotowawcze, usunięcie ubytków w jezdni, ścięcie poboczy
2. Oczyszczenie jezdni i skropienie emulsją asfaltową
3. Ułożenie warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-asfaltowej w ilości 75 kg/m2
4. Ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej o grubości 3 cm
5. Regulacja wysokościowa istniejących zjazdów z kostki betonowej
6. Wzmocnienie poboczy o szer. 0,75m kruszywem łamanym o grubości 15cm
7. Roboty wykończeniowe, a w tym regulacja wysokościowa studni
Szczegółowy zakres inwestycji oraz wymagania jakościowe określa projekt budowlany, przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 16 listopada 2021 r. Zamawiający poinformował Wykonawcę o wyborze jego oferty w prowadzonym postępowaniu. Zamawiający przesłał Wykonawcy jednostronnie podpisaną umowę, o czym poinformował Wykonawcę drogą elektroniczną. Wykonawca zadeklarował chęć podpisania umowy ale z terminem zakończenia przedłużonym do dnia 30 kwietnia 2022 r. Zamawiający nie wyraził zgody na wydłużenie terminu zakończenia zadania, warunki postępowania pozostawił bez zmian. W dniu 29 listopada 2021 r. Wykonawca odmówił podpisania umowy.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.| 2021-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |