Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej

GMINA KRZYWDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00295217
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00295217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-02 08:28
Lokalizacja
Krzywda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83a28787-154b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8251998974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneMechaniczne instalacje inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH SŁOMKAStoczek Łukowski, PL · lot 0
1 980 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00295217 z dnia 2021-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B

1.5.2.) Miejscowość: Krzywda

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257551006

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugkrzywda.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakrzywda.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83a28787-154b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003203/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180445/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.1.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1544753,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej”, na działce o numerze ewidencji geodezyjnej 459/1 i 2259 w miejscowości Wola Okrzejska, stanowiącej własność Gminy Krzywda. Inwestycja obejmuje uzbrojenie studni głębinowej, budowę stacji uzdatniania wody, budowę zbiorników retencyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą wraz z rozbiórką budynków istniejących.

Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45252126-7 Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45351000-2 Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg

Szczegółowy zakres zamówienia określony jest dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi oraz przedmiarami robót. Dokumentacja ta stanowi załącznik do niniejszej SWZ.

2. Dane ogólne
Projektowane uzbrojenie terenu i obiekty techniczne na terenie stacji uzdatniania wody:
- budynek uzdatniania wody,
- wolnostojący agregat prądotwórczy,
- obudowa studni głębinowej,
- przewody wodociągowe międzyobiektowe,
- przewody kanalizacyjne międzyobiektowe,
- sieć wodociągowa łącząca proj. stację uzdatniania wody z istniejącą siecią wodociągową,
- kable elektroenergetyczne międzyobiektowe,
- latarnie oświetleniowe,
- 1 zbiornik na ścieki z chlorowni,
- 1 zbiornik na ścieki sanitarne,
- odstojnik popłuczyn i studnie chłonne,
- 2 zbiorniki stalowe wyrównawcze naziemne na projektowanym fundamencie betonowym,
- utwardzenie terenu,
- zjazd z drogi gminnej.

Zamawiający wymaga, aby system wizualizacji SUW umożliwiał zdalne sterowanie stacją oraz odświeżać widoczne dane min. co 10 s. W szafie Rozdzielni RT umieszczony sterownik musi umożliwiać wysyłanie powiadomień sms o awariach i stanie urządzeń. Przepustnice przy zestawie filtracyjnym musza być wyposażone w czujnik zamknięcia i otwarcia przepustnic . Należy wykonać instalację układu kompensacji mocy biernej i dobrać odpowiednie parametry urządzeń - baterie kondensatorów, po wykonaniu pomiarów po rozruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1980000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3622350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1980000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WOJCIECH SŁOMKA SW - TEAM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251991475

7.3.3) Ulica: -

7.3.4) Miejscowość: Wola Kisielska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-450

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1980000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2021-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane