„Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lębork w roku 2021 - Część 2”

NADLEŚNICTWO LĘBORK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00295149
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00295149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-02 08:06
Lokalizacja
Lębork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbb70c7d-3651-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8410008063
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW NACZKOsowo Lęborskie, PL · lot 0
139 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00295149 z dnia 2021-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lębork w roku 2021 - Część 2”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO LĘBORK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528006

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 32

1.5.2.) Miejscowość: Lębork

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.lebork@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lebork.gdansk.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_lebork

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lębork w roku 2021 - Część 2”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbb70c7d-3651-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00065607/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remonty i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Lębork w roku 2021 - CZĘŚĆ 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246618/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 165436,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na naprawie niewielkich odcinków dróg leśnych, których stan techniczny nie pozwala na wywóz drewna oraz prowadzenie pilnych prac gospodarczych. Zakres robót obejmuje wykonanie kilkunastu remontów wybranych odcinków dróg leśnych zlokalizowanych na całym terenie Nadleśnictwa Lębork.
5.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje:
1) montaż 18-stu znaków drogowych ZL-1 i TL-2 przy drogach leśnych udostępnionych do ruchu,
2) utrzymanie skrajni drogowej,
3) konserwacja drogi tłuczniem betonowym,
4) konserwacja drogi tłuczniem równiarką i walcem,
5) rozebranie nawierzchni płyt żelbetowych, uzupełnienie podbudowy, ponowne ułożenie płyt,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171462,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188736,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171462,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI KOMUNALNE I TRANSPORTOWE Zbigniew Naczk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411005434

7.3.3) Ulica: Osobo Lęborskie 24A

7.3.4) Miejscowość: Cewice

7.3.5) Kod pocztowy: 84-312

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane