ZAKUP I MONTAŻ ENERGOOSZCZĘDNYCH LAMP HYBRYDOWYCH W MIEJSCOWOŚCIACH GMINY STARY BRUS NIE POSIADAJĄCYCH OŚWIETLENIA ULICZNEGO

GMINA STARY BRUS

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00451813
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00451813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-09 09:53
Lokalizacja
Stary Brus, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1fde992-3383-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
5651468089
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneElektrownie wiatroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie budowy drógInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi elektryczneUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

RMS Polska Sp. z o.o.Ropczyce, PL · lot 0
1 006 632 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451813 z dnia 2024-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZAKUP I MONTAŻ ENERGOOSZCZĘDNYCH LAMP HYBRYDOWYCH W MIEJSCOWOŚCIACH GMINY STARY BRUS NIE POSIADAJĄCYCH OŚWIETLENIA ULICZNEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARY BRUS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 47A

1.5.2.) Miejscowość: Stary Brus

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-244

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 825710125

1.5.8.) Numer faksu: 825710126

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starybrus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: starybrus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1fde992-3383-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP I MONTAŻ ENERGOOSZCZĘDNYCH LAMP HYBRYDOWYCH W MIEJSCOWOŚCIACH GMINY STARY BRUS NIE POSIADAJĄCYCH OŚWIETLENIA ULICZNEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1fde992-3383-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00015282/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i montaż energooszczędnych lamp hybrydowych w miejscowościach gminy Stary Brus nie posiadających oświetlenia ulicznego wraz z nadzorem inwestorskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.2710.11.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1346274,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Zakup i montaż energooszczędnych lamp hybrydowych w miejscowościach gminy Stary Brus nie posiadających oświetlenia ulicznego”.
2. Opis inwestycji: Zadanie obejmuje dostawę i montaż energooszczędnych lamp hybrydowych dla gminy Stary Brus. Lampy będą ulokowane w miejscowościach lub częściach wsi, które nie posiadają żadnego oświetlenia ulicznego. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie dokumentacji, nadzór inwestorski nad pracami, wytyczenie miejsc posadowienia słupa lampy, prace geodezyjne, roboty ziemne, montaż lamp hybrydowych, dostarczenie oprogramowania do sterowania oświetleniem wraz z szkoleniem obsługi pracownika Urzędu Gminy.
3. Zamówienie obejmuje:
1) montaż 120 słupów oświetleniowych solarno – wiatrowych wraz z automatyką oraz oprawami w lokalizacjach położonych na terenie gminy Stary Brus.
2) Szczegółowy zakres prac i robót został wyszczególniony w załączniku nr 2 do SWZ – Program Funkcjonalno - Użytkowy oraz w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
3) W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do opracowania dokumentacji projektowej w zakresie wymaganym przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać wszelkie uzgodnienia i decyzje w zakresie projektowanych elementów. Przewiduje się również możliwość wystąpienia konieczności wykonania uzupełniających opracowań projektowych niezbędnych dla prawidłowej realizacji podstawowego przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

31121340-5 - Elektrownie wiatrowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

71314100-3 - Usługi elektryczne

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1006632 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1469173,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1006632 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RMS Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8181676147

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 107

7.3.4) Miejscowość: Ropczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 39-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1006632 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2024-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane