„Modernizacja dróg gminnych wraz z utwardzeniem placów parkingowych na terenie Gminy Bobowa”
Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00451814
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00451814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-09 09:53
- Lokalizacja
- Bobowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9115d01-2950-11ef-b091-ce35ef079555
- Identyfikator
- 7382129965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE 'GODROM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGOLICE, PL · lot 0
1 307 635,71 PLNMAREK SZPILAWILCZYSKA 64, PL · lot 1
568 476,05 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451814 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dróg gminnych wraz z utwardzeniem placów parkingowych na terenie Gminy Bobowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Bobowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja dróg gminnych wraz z utwardzeniem placów parkingowych na terenie Gminy Bobowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9115d01-2950-11ef-b091-ce35ef079555
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045450/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg gminnych wraz z utwardzeniem placów parkingowych na terenie Gminy Bobowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00364859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I obejmuje:1. Remont drogi gminnej nr 270162K Siedliska-Orłowski w miejscowości Siedliska – długość remontu 160 m
2. Remont drogi gminnej nr 270103K Brzana-Wymysłów-Granica w miejscowości Brzana – długość remontu 165 m
3. Remont drogi gminnej nr 270192K Stróżna-Pułanki (Włudyka) w miejscowości Stróżna I ETAP – długość remontu 150 m
4. Remont drogi gminnej nr 270169K Siedliska-Tłoki-Zbiorniki w miejscowości Siedliska I ETAP – długość remontu 200 m
5. Remont drogi gminnej nr 270213K Wilczyska-Jeżów-Kościół w miejscowości Wilczyska – długość remontu: odc. I – 130 m, odc. II – 310 m
6. Remont drogi gminnej nr 270128K Jankowa – Wieś – Wilkówka II ETAP – długość remontu 512 m
7. Remont drogi gminnej Jankowa (Kurzawa-Myśliwiec) II ETAP – długość remontu 148,5 m
Szczegółowy zakres robót został określony w:
1. Opis przedmiotu zamówienia (CZĘŚĆ I) – zał. nr 1 do SWZ
2. Dokumentacja techniczna – zał. nr 1.1 do SWZ – zał. nr 1.7 do SWZ
3. Przedmiarach robót – zał. nr 2.1 do SWZ - zał. nr. 2.7 do SWZ
4. STWiORB – zał. nr 3.1 do SWZ – zał. nr 3.7 do SWZ
UWAGA:
W zakresie prac i wyceny należy ująć wytyczenie pasa drogi w obszarach remontowanych dróg ( w zależności od potrzeb)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1353611,78 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II obejmuje:1. Remont drogi gminnej nr 270227K Bobowa ul. Leśna w miejscowości Bobowa – długość remontu 6 m
2. Remont drogi gminnej nr 270093K ul. Św. Wawrzyńca w miejscowości Bobowa – długość remontu 1135 m
3. Remont drogi gminnej w miejscowości Sędziszowa – długość remontu 80 m
4. Utwardzenie części działki budowlanej nr 570/4, 571/6, 594/1 w miejscowości Sędziszowa – I ETAP
Szczegółowy zakres robót został określony w:
1. Opis przedmiotu zamówienia – zał. nr 2 do SWZ
2. Dokumentacja projektowa – zał. nr 4.1 do SWZ – zał. nr 4.4 do SWZ
3. Przedmiarach robót – zał. nr 5.1 do SWZ - zał. nr. 5.4 do SWZ
4. STWiORB – zał. nr 6.1 do SWZ – zał. nr 6.4 do SWZ
UWAGA:
W zakresie prac i wyceny należy ująć wytyczenie pasa drogi w obszarach remontowanych dróg ( w zależności od potrzeb)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 403047,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1307635,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1687351,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1307635,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "Godrom" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381802733
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: GOLICE
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1307635,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568476,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568476,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568476,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Komunalne Marek Szpila
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381036730
7.3.4) Miejscowość: WILCZYSKA 64
7.3.5) Kod pocztowy: 38-350
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 568476,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |