Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00295935
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00295935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-02 11:15
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8be94a4-3310-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00295935 z dnia 2021-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 033/860-50-00
1.5.8.) Numer faksu: 033/860-50-83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/; https://bip-pzzywiec.finn.pl/na-podstawie-ustawy-pzp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8be94a4-3310-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242134/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.47.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane, obejmujące zadanie pn.: „Budowa wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Zespole Szkół Samochodowych w Żywcu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
a) Projekcie architektoniczno - budowlanym – Załącznik Nr 5 do SWZ,
b) Projekcie budowlany - branża elektryczna – Załącznik nr 6 do SWZ,
c) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - branża architektoniczno - budowlana – Załączniki Nr 7 do SWZ,
d) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - branża elektryczna – Załączniki Nr 8 do SWZ,
e) Przedmiarze robót - branża architektoniczno - budowlana (pomocniczo) – Załączniki Nr 9 do SWZ;
f) Przedmiarze robót - branża elektryczna (pomocniczo) – Załączniki Nr 10 do SWZ.
3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawcy zobowiązany będzie wykonać roboty budowlane polegające w szczególności na budowie wewnętrznej platformy dla niepełnosprawnych w Budynku Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu, ul. Grunwaldzka 10, budowie podjazdu do wejścia głównego oraz budowie miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych.
4. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.
5. Przedmiot zamówienia dofinansowany jest ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B programu pn.: „Likwidacja barier architektonicznych w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żywcu poprzez budowę windy wewnętrznej”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, jednakże cena tej ofert znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Ponadto, Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Z tego względu, Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie, na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy pzp.
| 2021-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |