Remont drogi powiatowej nr 3106D w Starym Wiązowie

Gmina Wiązów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00296044
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00296044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-02 11:37
Lokalizacja
Wiązów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c376ad3-3bcf-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9141224485
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ZURB" S.C. ANDRZEJ ŻUREK & ELŻBIETA ŻUREKBorów, PL · lot 0
302 636,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00296044 z dnia 2021-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 3106D w Starym Wiązowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 37

1.5.2.) Miejscowość: Wiązów

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 713931136

1.5.8.) Numer faksu: 713931136 w. 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wiazow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 3106D w Starym Wiązowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c376ad3-3bcf-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00296044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010092/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont drogi powiatowej nr 3106D w Starym Wiązowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253422/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BS.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 246891,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Remont drogi powiatowej nr 3106D w Starym Wiązowie. Prace obejmą sfrezowanie istniejącej nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości do 4 cm, która jest wykonana na istniejącej nawierzchni z kostki kamiennej. Kostkę należy zostawić i wykonać na niej nową nakładkę z betonu asfaltowego AC 11S o grubości 5 cm. Nawierzchnia asfaltowa na drodze powiatowej od zjazdu z drogi krajowej nr 39 do końca miejscowości ma długość 832 mb i jest podzielona na dwa odcinki A (750mb) i B (82 mb). Projekt zakłada szerokości nawierzchni 6m i 5m dla odcinka A oraz 4,7m dla odcinka B. Na odcinku 50m przy końcu miejscowości zakłada się ścięcie przeprofilowanie i uzupełnienie poboczy kruszywem 0-31,5 po obu stronach drogi na szerokości 0,5m. Przed wykonaniem warstwy ścieralnej należy oczyścić ściek przykrawężnikowy z zalegającej ziemi, trawy i zalegających resztek masy. Woda z nawierzchni jezdni będzie kierowana do istniejących wpustów. Wykonanie nakładki z betonu asfaltowego AC 11S należy wykonać z zachowaniem istniejących spadków podłużnych i poprzecznych istniejących krawężników tak, aby spływ wód opadowych przejęły istniejące wpusty deszczowe. Przed przystąpieniem do robót należy ustawić na czas robót zastępczą organizację ruchu oraz zabezpieczyć teren budowy. Projekt organizacji ruchu zostanie przekazany Wykonawcy w dniu podpisania umowy.
Konstrukcja ulicy
Warstwa ścieralna AC11S – gr. 5cm pow. 4803 m2
Skropienie emulsją asfaltową 0,5 kg/m2
Frezowanie istniejącej nawierzchni gr.4 cm
Podbudowa z istniejącej kostki kamiennej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji, która stanowi załącznik do niniejszej SWZ. Ponadto Zamawiający udostępnia przedmiar robót z kosztorysu inwestorskiego, który stanowi jedynie funkcję pomocniczą, a nie obowiązującą do wyceny oferty przez Wykonawcę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302636,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302636,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302636,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo * Usługowe ZURB S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141357849

7.3.3) Ulica: Wincentego Witosa 2

7.3.4) Miejscowość: Borów

7.3.5) Kod pocztowy: 57-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302636,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-23
2021-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane