Remont i modernizacja kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznej w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN
Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00296296
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00296296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-02 12:32
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-971730ac-46ef-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6750001886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00296296 z dnia 2021-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznej w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sławkowska 17
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-016
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 422 19 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@isez.pan.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.isez.pan.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-971730ac-46ef-11ec-8c2d-66c2f1230e9c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność naukowa i badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznej w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-971730ac-46ef-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00296296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00271033/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU 1/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 259422,58 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24710,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont i modernizacja kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznej w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN” w ramach inwestycji pn. „Usuwanie szkód po nawałnicy w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN”, dofinansowanej ze środków Skarbu Państwa – Ministra Edukacji i Nauki, zgodnie z umową Nr 7268/IB/SP/2021, na podstawie wniosku Zamawiającego o przyznanie środków finansowych nr rej. IBL/SP/529781/2021.
2. Prace budowlane nie wymagają zgłoszenia robót budowlanych oraz pozwolenia na budowę.
3. Przedmiotowy zakres prac obejmuje:
1) Zadanie nr 1: Remont kanalizacji sanitarnej na poziomie piwnic w budynku Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN, adres: ul. Św. Sebastiana 9, Kraków;
2) Zadanie nr 2: Remont instalacji elektrycznej – zasilania pomp odwadniających w budynku Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN, adres: ul. Św. Sebastiana 9, Kraków.
4. Szczegółowy opis zamówienia przedstawia przedmiar robót:
1) dla zadania nr 1 – załącznik nr 4.1 do SWZ, który przyjmuje brzmienie załącznika nr 4.1 do SWZ po modyfikacji z dn. 25.11.2021 r.;
2) dla zadania nr 2 – załącznik nr 4.2 do SWZ, który przyjmuje brzmienie załącznika nr 4.2 do SWZ po modyfikacji z dn. 25.11.2021 r.
5. Zamówienie obejmuje również:
1) doprowadzenie pomieszczeń do stanu pierwotnego i uporządkowanie,
2) organizację zaplecza budowy,
3) zabezpieczenie terenu budowy,
4) dokumentację powykonawczą – 3 kpl.
6. Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z:
1) przedmiarem robót;
2) warunkami wynikającymi z obowiązujących przepisów technicznych i prawa budowlanego;
3) wymaganiami wynikającymi z obowiązujących Polskich Norm i aprobat technicznych;
4) zasadami rzetelnej wiedzy technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42122220-8 - Pompy ściekowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129).Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert tj. do dn. 02.12.2021 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta, zarówno w zadaniu nr 1, jak i w zadaniu nr 2.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |