Dystryb energii elektr do urządzeń infrastr. drog adm przez GDDKiA O/Rzeszów na obszarze działania OSD PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów – 11 PPE z drogi ekspres S19 oraz 10 PPE z obwodnicy Łańcuta
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00306114
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-08 15:25
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131106223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
19 przyznanych
PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
7757,86 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
3878,93 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
3878,93 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
3878,93 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
7757,86 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
7757,86 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
5818,39 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
3878,93 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
3878,93 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
7757,86 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
19 394,64 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
5818,39 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
34 910,35 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
9697,32 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
11 636,78 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
11 636,78 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
11 636,78 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
19 394,64 PLNPGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
29 091,96 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.