Wymiana stolarki okiennej w części budynku Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Warszawie

Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00297026
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00297026/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-02 14:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd300f40-3721-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5222251716
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00297026 z dnia 2021-12-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w części budynku Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej "Kombatant"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001038909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sternicza

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-350

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpskombatant@dpskombatant.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpskombatant.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dpskombatant.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki okiennej w części budynku Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd300f40-3721-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00297026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005991/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana stolarki okiennej na klatkach schodowych w Pawilonach "A" i "B" Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" przy ul. Sterniczej 125 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248506/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana stolarki okiennej w pawilonie A i B Domu Pomocy Społecznej "Kombatant" w Warszawie; demontaż istniejącej stolarki okiennej, parapetów zewnętrznych, kompleksowy montaż nowej stolarki okiennej, montaż parapetów zewnętrznych, drobne prace wykończeniowe, naprawy i malowanie po wymianie stolarki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2021-12-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane