„Prace budowlane związane z termomodernizacją budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów w ramach poprawy efektywności energetycznej w formule zaprojektuj i wybuduj”
Gmina Chojnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00296542
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00296542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-02 13:18
- Lokalizacja
- Chojnów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4744f09e-40a3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6940010003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00296542 z dnia 2021-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace budowlane związane z termomodernizacją budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów w ramach poprawy efektywności energetycznej w formule zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fabryczna 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 / 81-88-502
1.5.8.) Numer faksu: 76 / 81-87-587
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gmina-chojnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-chojnow.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-chojnow.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Prace budowlane związane z termomodernizacją budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów w ramach poprawy efektywności energetycznej w formule zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4744f09e-40a3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00296542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000538/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacją budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00261731/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SO.271.14.2021.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Prace budowlane związane z termomodernizacją budynków oświatowych na terenie Gminy Chojnów dla budynku Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Krzywej oraz Szkoły Podstawowej w Okmianach w ramach poprawy efektywności energetycznej w formule zaprojektuj i wybuduj”. Więcej informacji zawarto w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 2 020 000,00 zł, którą udostępnił na stronie prowadzonego postępowania w dniu 29.11.2021 r. W niniejszym postępowaniu ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM Sp. z o. o., sp. komandytowa na kwotę 2 881 699,57 zł. Złożona oferta, jedyna w niniejszym postępowaniu, w znacznym stopniu przekracza środki finansowe, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2881699,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2881699,57 PLN
| 2021-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |