„Przebudowa drogi woj. nr 985 Nagnajów – Dębica polegająca na budowie chodnika w km 14+362,50 - km 14+615,00 str. prawa wraz z infrastrukturą techniczną w m. Padew Narodowa”.
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00297592
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00297592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-03 08:19
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2bac5881-37c6-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00297592 z dnia 2021-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi woj. nr 985 Nagnajów – Dębica polegająca na budowie chodnika w km 14+362,50 - km 14+615,00 str. prawa wraz z infrastrukturą techniczną w m. Padew Narodowa”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 178609455
1.5.8.) Numer faksu: 178609456
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi woj. nr 985 Nagnajów – Dębica polegająca na budowie chodnika w km 14+362,50 - km 14+615,00 str. prawa wraz z infrastrukturą techniczną w m. Padew Narodowa”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bac5881-37c6-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00297592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007375/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Budowa chodników w ciagu dróg wojewódzkich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249269/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WJ/69/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa drogi woj. nr 985 Nagnajów – Dębica polegająca na budowie chodnika w km 14+362,50 - km 14+615,00 str. prawa wraz z infrastrukturą techniczną w m. Padew Narodowa”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: Przebudowa drogi woj. nr 985 Nagnajów – Dębica polegająca na budowie chodnika w km 14+362,50 - km 14+615,00 str. prawa wraz z infrastrukturą techniczną w m. Padew Narodowa.
Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 991 obejmuje następujące prace budowlane:
1. Roboty przygotowawcze w tym roboty rozbiórkowe
2. Roboty ziemne wykopy, nasypy
3. Wykonanie podbudów z kruszywa
4. Wykonanie odwodnienia – studnie rewizyjne, kanały rurowe, studzienki ściekowe i przykanaliki
5. Wykonanie elementów ulic (krawężniki, obrzeża betonowe)
6. Wykonanie zjazdów indywidualnych
7. Wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej i betonu asfaltowego
8. Wykonanie urządzeń zabezpieczających ruch pieszych
9. Roboty wykończeniowe
10. Na Wykonawcy ciąży obowiązek prolongaty terminów ważności warunków technicznych, uzgodnień itp.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Dokumentacja Techniczna stanowiąca Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu| 2021-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |