Świadczenie usług kierowcy w transporcie sanitarnym
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00298134
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-03 10:56
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6292115781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
2 przyznane
Krzysztof KucharskiCynków, PL
59 160 PLNSebastian RejczykDąbrowa Górnicza, PL
59 160 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.