„Przebudowa ul. Fabrycznej w Łodzi na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Magazynowej – Tryb zaprojektuj i wybuduj wraz z nadzorem autorskim”

Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00300089
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00300089/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-06 09:54
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3315c2cf-46bd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7252132934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweDoradcze usługi inżynieryjne i budowlaneUsługi doradcze w zakresie środowiska naturalnegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjne naukowe i techniczneUsługi geologiczneUsługi badania podłożaUsługi sporządzania map

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00300089 z dnia 2021-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa ul. Fabrycznej w Łodzi na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Magazynowej – Tryb zaprojektuj i wybuduj wraz z nadzorem autorskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/12490,Przebudowa-ul-Fabrycznej-w-Lodzi-na-odcinku-od-ul-Przedzalnianej-do-ul-Magazynow.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa ul. Fabrycznej w Łodzi na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Magazynowej – Tryb zaprojektuj i wybuduj wraz z nadzorem autorskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3315c2cf-46bd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00300089

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002444/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.34 Przebudowa ul. Fabrycznej w Łodzi na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Magazynowej – Tryb zaprojektuj i wybuduj wraz z nadzorem autorskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Umowa o dofinasowanie nr UDA-RPLD.06.03.01-10-0001/20-00 z dnia 26.05.2021 r. Projekt nr RPLD.06.03.01-10-0001/21 pn. „Szlakiem architektury włókienniczej. Rewitalizacja księżego Młyna. Etap II”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00270691/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2621.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3401700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa ul. Fabrycznej w Łodzi na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Magazynowej w trybie zaprojektuj i wybuduj wraz z nadzorem autorskim w ramach projektu pn.: „Szlakiem Architektury Włókienniczej. Rewitalizacja Księżego Młyna. Etap II.”
W szczególności należy przewidzieć rozbiórkę istniejącej konstrukcji ulicy i wybudowanie nowej konstrukcji oraz nawierzchni, korektę łuków skrzyżowania z ul. Przędzalnianą, wykonanie przejść dla pieszych i przejazdu dla rowerów, w rejonie bramy Parku Źródliska uspokojenie ruchu i poprawy dostępności na przejściu i przejeździe dla rowerów poprzez nawierzchnię wyniesionej do poziomu chodnika i zieleńców. Po północnej stronie ulicy, na jezdni należy przewidzieć miejsca postojowe dla samochodów osobowych. Zaprojektowana ulica ma umożliwić przejazd autobusów komunikacji miejskiej.

Zamawiający realizuje zamówienie w ramach Umowy o dofinasowanie nr UDA-RPLD.06.03.01-10-0001/20-00 z dnia 26.05.2021 r.
Projekt nr RPLD.06.03.01-10-0001/21 pn. „Szlakiem architektury włókienniczej. Rewitalizacja księżego Młyna. Etap II”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

71351910-5 - Usługi geologiczne

71352000-0 - Usługi badania podłoża

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie
składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 03.12.2021 r.
do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
2021-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane