Wykonanie modernizacji stadionu miejskiego przy al.Łyska w Cieszynie

GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00298207
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00298207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-03 11:13
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-726682a0-d4b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5482404950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane ze stadionami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00298207 z dnia 2021-12-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie modernizacji stadionu miejskiego przy al.Łyska w Cieszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 4794350

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie modernizacji stadionu miejskiego przy al.Łyska w Cieszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-726682a0-d4b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00298207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001309/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja stadionu przy al. J. Łyska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00093898/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja stadionu miejskiego w Cieszynie przy Al. J. Łyska w Cieszynie” Obszar całej planowanej inwestycji obejmuje działki ewidencyjne o numerach 20/1, 22/1, 23/1, 27, Obr. 54 oraz działkę o numerze ewidencyjnym 14/1, Obr. 55. Natomiast zakres projektu zamiennego obejmuje działkę nr 20/1, Obr. 54 oraz działkę o nr 14/1, Obr. 55.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 24.06.2021r. opublikowane zostało w Biuletynie Zamówień
Publicznych ogłoszenie o zamówieniu dotyczące postępowania, prowadzonego w trybie przetargu
podstawowego na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp, którego przedmiotem jest Wykonanie
modernizacji stadionu miejskiego przy al. J. Łyska w Cieszynie. Ogłoszenie o zamówieniu oraz
specyfikacja warunków zamówienia zamieszczone zostały na stronie internetowej Zamawiającego
(bip.um.cieszyn.pl). Termin składania ofert upłynął 25.10.2021r. o godz. 10:00:00. Do upływu tego
terminu złożono trzy oferty, z których jedna została odrzucona. Komisja przetargowa na podstawie
złożonych do oferty oświadczeń stwierdziła, że Wykonawca GRETASPORT Ilona Stańczyk,
ul. Podlesie 17, 41-303 Dąbrowa Górnicza nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału
w postępowaniu, a zatem można temu Wykonawcy udzielić zamówienia. Zamawiający dokonał
wyboru najkorzystniejszej oferty w dniu 12.11.2021r. Wykonawca odstąpił od podpisania umowy
w dniu 26.11.2021r. W związku z tym, iż cena całkowita pozostałej oferty przewyższa kwotę, którą
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, stanowi to również podstawę do
unieważnia postępowania.
2021-12-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane