"Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj".
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Prowincja Warszawska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00298224
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00298224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-03 11:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ca4fbee-4268-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5251575226
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00298224 z dnia 2021-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo Prowincja Warszawska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006227176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tamka 35
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-355
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ekonomat@poczta.fm
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szarytki.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ca4fbee-4268-11ec-8c2d-66c2f1230e9c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kościelna osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Wybór Generalnego Wykonawcy dla zadania pn. Termomodernizacja budynku Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Częstochowie ul. św. Barbary 43 w systemie zaprojektuj i wybuduj".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ca4fbee-4268-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00298224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266045/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CZ/3/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Ocieplenie stropu w bramie przejazdowej;
2. Ocieplenie stropów nad poddaszami nieogrzewanymi, wykonanie podłogi technicznej na strychu;
3. Ocieplenie dachów, usprawnienie obejmuje również demontaż pokrycia dachowego i ewentualny montaż nowego (jeśli istniejący nie będzie nadawał się do użycia) o tym samym standardzie.;
4. Wymiana stolarki drzwiowej na aluminiową ciepłą;
5. Modernizacja c.w.u. w zakresie demontażu instalacji, montażu przewodów ciepłej wody i cyrkulacji, ociepleniu przewodów, montażu zaworów termostatycznych na cyrkulacji montażu armatury wodooszczędnej przy umywalkach, wannach i prysznicach, wymiana zasobników;
6. Montaż instalacji kolektorów słonecznych;
7. Wymiana ok. 272 szt. grzejników, montaż 272 szt. zaworów termostatycznych zdalnie sterowanych (radiowych), wymiana przewodów c.o.;
8. Montaż 5 kotłów gazowych kondensacyjnych o mocy 70kW każdy;
9. Modernizacja ok. 400 punktów świetlnych,
10. Wykonanie instalacji PV o mocy 15kW:
11. Montaż systemu zarządzania energią BEMS,
12. Dostawa i montaż elektronicznego systemu zarządzania energią w budynku BEMS, zarządzającego wszystkimi instalacjami wewnętrznymi budynku tj. c.o., c.w.u. oświetlenie. System zapewni kontrolę, regulację, optymalizację i monitorowanie warunków klimatycznych poprzez sterowanie praca poszczególnych instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2021-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |