Modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23, Pakoskiej 1, Pakoskiej 7 w Inowrocławiu
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00310486
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00310486/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-10 15:07
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd845c2f-3170-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00310486 z dnia 2021-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23, Pakoskiej 1, Pakoskiej 7 w Inowrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd845c2f-3170-11ec-a3fb-0a24f8cd532c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23, Pakoskiej 1, Pakoskiej 7 w Inowrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd845c2f-3170-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00310486
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239022/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.75.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23, Pakoskiej 1, Pakoskiej 7 w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 2 części:
Cz. 1 modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Pakoska 1, Pakoska 7;
Cz. 2 modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23.
3. W zakres robót wchodzi (dotyczy cz. 1 i 2 zamówienia):
1) demontaż pokrycia dachowego z papy;
2) demontaż i montaż rynien dachowych i rur spustowych;
3) rozbiórka i uzupełnienie obróbek blacharskich;
4) przemurowanie kominów z cegieł wraz z uzupełnieniem czapek kominowych;
5) wymiana pokrycia murów ogniowych;
6) wymiana elementów konstrukcyjnych dachu;
7) montaż nowego włazu dachowego wraz z drabinką;
8) pokrycie dachu papą termozgrzewalną na podłożu drewnianym;
9) wykonanie obróbek z papy;
10) drobne naprawy pokrycia papowego, wycięcie, wstawienie i obróbka papą nowych odcinków z blachy ocynkowanej – wywiewki ( dotyczy budynku przy ul. Marcinkowskiego 31)
11) wywóz gruzu i utylizacja odpadów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.5.) Wartość części: 200699,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23, Pakoskiej 1, Pakoskiej 7 w Inowrocławiu, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 2 części:
Cz. 1 modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Pakoska 1, Pakoska 7;
Cz. 2 modernizacja dachu na budynkach wielorodzinnych przy ul. Marcinkowskiego 31, Kasprowicza 10, Cegielnej 23.
3. W zakres robót wchodzi (dotyczy cz. 1 i 2 zamówienia):
1) demontaż pokrycia dachowego z papy;
2) demontaż i montaż rynien dachowych i rur spustowych;
3) rozbiórka i uzupełnienie obróbek blacharskich;
4) przemurowanie kominów z cegieł wraz z uzupełnieniem czapek kominowych;
5) wymiana pokrycia murów ogniowych;
6) wymiana elementów konstrukcyjnych dachu;
7) montaż nowego włazu dachowego wraz z drabinką;
8) pokrycie dachu papą termozgrzewalną na podłożu drewnianym;
9) wykonanie obróbek z papy;
10) drobne naprawy pokrycia papowego, wycięcie, wstawienie i obróbka papą nowych odcinków z blachy ocynkowanej – wywiewki ( dotyczy budynku przy ul. Marcinkowskiego 31)
11) wywóz gruzu i utylizacja odpadów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.5.) Wartość części: 108958,42 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207019,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266892,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207019,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU MAG-BUD Karolina Ziółkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562688487
7.3.3) Ulica: Stanisława Staszica 21
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Strony umowy ustalają, że Wykonawca powierzy część zamówienia podwykonawcy, tj. część robót związanych z modernizacją dachów, w tym: na budynku przy ul. Cegielnej 23 rozbiórkę pokrycia papy na dachach drewnianych, przemurowanie kominów z cegieł pełnych klinkierowych, rozebranie rynien z blachy nienadającej się do użytku oraz na budynku przy ul. Marcinkowskiego 31 drobne naprawy pokrycia papowego polegające na wstawieniu łat.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207019,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115651,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146284,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115651,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU MAG-BUD Karolina Ziółkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562688487
7.3.3) Ulica: ul. Stanisława Staszica 21
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Strony umowy ustalają, że Wykonawca powierzy część zamówienia podwykonawcy, tj. część robót związanych z modernizacją dachów, w tym: na budynku przy ul. Cegielnej 23 rozbiórkę pokrycia papy na dachach drewnianych, przemurowanie kominów z cegieł pełnych klinkierowych, rozebranie rynien z blachy nienadającej się do użytku oraz na budynku przy ul. Marcinkowskiego 31 drobne naprawy pokrycia papowego polegające na wstawieniu łat.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115651,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2021-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |