Dostawa zestawu spektrometrów oraz generatora aerozoli dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG z podziałem na części Cz.1 Dostawa zestawu spektrometrów Cz.2 Dostawa generatora aerozoli
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00451830
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00451830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-09 09:56
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-526765d9-2ede-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SpektrometryGeneratory
Wykonawcy
2 przyznane
NGLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWilcza Góra, PL · lot 0
292 358,7 PLNNGLAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWilcza Góra, PL · lot 1
18 564,39 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00451830 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu spektrometrów oraz generatora aerozoli dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG z podziałem na części Cz.1 Dostawa zestawu spektrometrów Cz.2 Dostawa generatora aerozoli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 11/12
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.wimio@pg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wimio.pg.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pg_edu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawu spektrometrów oraz generatora aerozoli dla Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG z podziałem na części Cz.1 Dostawa zestawu spektrometrów Cz.2 Dostawa generatora aerozoli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-526765d9-2ede-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00451830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00237705/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zestaw spektrometrów wielkości cząstek (0.01 – 10 µm)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375420
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/120/005/D/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 252783,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa zestawu spektrometrów do badania emisji cząstek zużycia z materiałów hamulcowych. Zestaw pozwala na synchroniczny pomiar w czasie rzeczywistym koncentracji i rozkładu wielkości cząstek w powietrze w zakresie od 20 nm do 10 mcm ze względu na ich ruchliwość elektryczną oraz właściwości optyczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry
4.5.5.) Wartość części: 237690,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa generatora aerozoli do kalibracji komory aerodynamicznej stanowiska badawczego i ocenę jej skuteczności. Urządzenie pozwala na generowanie cząstek stałych (aerozoli różnych płynów) o wiadomym rozmiarze w cieczy powietrza o stałym przepływie do badań i kalibracji układów pneumatycznych.4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory
4.5.5.) Wartość części: 15093,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292358,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292358,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292358,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NGLab Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212590262
7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 73E
7.3.4) Miejscowość: Wilcza Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 05-506
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292358,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18564,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18564,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18564,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NGLab Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212590262
7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 73E
7.3.4) Miejscowość: Wilcza Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 05-506
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18564,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |