Dostawa odczynników chemicznych, przeciwciał oraz zestawu do płukania i kalibracji urządzenia Guava MUSCE Cell Analyser do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00238876
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-10-20 12:22
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7393033097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczneZestawy medyczne

Wykonawcy

8 przyznanych

BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL
3485,39 PLN
'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2041,2 PLN
SYMBIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGDAŃSK, PL
2943,6 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1797,18 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2030,98 PLN
BEATA SOLON-GOGOLŻory, PL
1328,4 PLN
LIFE TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1797,18 PLN
MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2877,52 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.