Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00302356
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-07 10:32
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762023647
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżania
Wykonawcy
15 przyznanych
MICHAŁ LEWANDOWSKIGrudziądz, PL
52 650 PLNFRANCISZEK PIĄTEKRadzyń Chełmiński, PL
59 400 PLNWIESŁAW SZOKGrudziądz, PL
59 400 PLNWIESŁAW SZOKGrudziądz, PL
59 400 PLN'UNITRAK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielno, PL
72 900 PLNSPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ROGÓŹNIERogóźno, PL
55 350 PLNMICHAŁ LEWANDOWSKIGrudziądz, PL
13 500 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
10 800 PLNSPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ROGÓŹNIERogóźno, PL
11 340 PLNKRYSTYNA CYBULSKANowe Jankowice 22, PL
21 060 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
14 040 PLNMICHAŁ LEWANDOWSKIGrudziądz, PL
183,6 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
10 800 PLNKRYSTYNA CYBULSKANowe Jankowice 22, PL
11 988 PLNSPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ROGÓŹNIERogóźno, PL
9720 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.