Zakwaterowanie z wyżywieniem funkcjonariuszy (X)
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00308095
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-09 14:21
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
11 przyznanych
PAWEŁ LEONIUKWidowo, PL
145 700 PLNMALINOWSKI HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDrohiczyn, PL
282 000 PLN"RENTOS" GRYCUK SPÓŁKA JAWNABiałystok, PL
220 800 PLNBEATA ZAWISTOWSKAWasilków, PL
131 600 PLN"ZDROJÓWKA" SPÓŁKA CYWILNA MAREK ZDROJEWSKI, MAŁGORZATA ZDROJEWSKAHorodniany, PL
80 000 PLNSTEFAN BAJKOBiałowieża, PL
145 700 PLNDKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBobrowa, PL
150 400 PLNSŁAWA IRZYKWaliły-Osada, PL
145 700 PLNZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGOAugustów, PL
141 000 PLNBOGUSŁAWA KOPICZKOAugustów, PL
126 000 PLNSOVA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNieznany Bór, PL
136 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.