Modernizacja budynku przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00303060
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00303060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-07 12:49
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-24479904-266f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5562638408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

EWA MUSIAŁJacewo, PL · lot 0
230 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00303060 z dnia 2021-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl,

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24479904-266f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00303060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00213505/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.73.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku przy ul. Poznańskiej 318 w Inowrocławiu w zakresie modernizacji dachu oraz klatki schodowej, zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny, podpiwniczony, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty płytami azbesto-cementowymi, wykonany w technologii tradycyjnej.

Budynek znajduje się w strefie ,,B” ochrony konserwatorskiej, wyznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) modernizacja dachu, w tym:
a) demontaż pokrycia dachowego z eternitu wraz z obróbkami blacharskimi,
b) demontaż i montaż rynien i rur spustowych,
c) rozebranie zniszczonych elementów konstrukcji więźb dachowych,
d) wzmocnienie krokwi i uzupełnienie deskowania połaci dachowej,
e) wykonanie pokrycia dachu membraną i blachodachówką,
f) transport i utylizacja eternitu,
g) rozebranie i przemurowanie kominów wolnostojących,
h) uzupełnienie rozebranych fragmentów kominów oraz wykonanie czapek kominowych.
2) modernizacja klatki schodowej w tym:
a) zeskrobanie i zmycie starej farby,
b) opalenie farby olejnej na lamperii,
c) przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi - wykonanie gładzi gipsowych, gruntowanie,
d) dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi sufitu i ścian,
e) położenie dekoracyjnego tynku mozaikowego do wysokości 1,5 m,
f) naprawa i renowacja schodów w tym: szlifowanie powierzchni drewnianych, malowanie farba olejną (stopnic, podstopnic, balustrad, podesty i spoczniki).


3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REM-DACH Ewa Musiał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561223591

7.3.3) Ulica: ul. Bursztynowa 4

7.3.4) Miejscowość: Jacewo

7.3.5) Kod pocztowy: 88-110

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy
1. Termin wykonania zamówienia: do 60 dni, licząc od przekazania terenu budowy.
2. Termin przekazania terenu budowy będzie uzależniony od warunków atmosferycznych.
2021-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane