Usługi przeprowadzenia superwizji grupowej dla osób uczestniczących w projekcie „Doskonalenie kadr systemu opieki zdrowotnej, oświaty i pomocy społecznej ... (...) z podziałem na dwie części.
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00303063
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-07 12:50
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462160056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweRozwój personeluUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji medycznej
Wykonawcy
2 przyznane
Prywatna Praktyka Psychologiczno Psychoterapeutyczna Alicja StojekKraków, PL
37 500 PLNGabinet Psychiatryczny lek. med. Ewa Niezgoda Specjalista PsychiatraNiepołomice, PL
37 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.