Przebudowa ulicy Słonecznej w Aleksandrowie Kujawskim
Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00309080
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00309080/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-10 09:58
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5544d492-4225-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8911558917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00309080 z dnia 2021-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Słonecznej w Aleksandrowie Kujawskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@aleksandrowkujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.aleksandrowkujawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrowkujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ulicy Słonecznej w Aleksandrowie Kujawskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5544d492-4225-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00309080
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003950/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa ulicy Słonecznej w Aleksandrowie Kujawskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266129/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Przebudowa ulicy Słonecznej w Aleksandrowie Kujawskim”. Droga posiada nawierzchnię gruntową, wyposażona jest w ścieżkę rowerową o nawierzchni kostki brukowej o szerokości 2,0 m. Droga przedzielona jest skrzyżowaniem z ul. Szczygłowskiego i Tuwima typu rondo. Ważnym elementem jest zachowanie układu drogowego i wysokościowego budowanych odcinków drogi z istniejącym skrzyżowaniem. Ul. Słoneczna w ramach opracowania została podzielona na dwa odcinki:
1. Od ul. Granicznej do ul. Szczygłowskiego w kilometrażu: 0+000.0000 do 0+261.7113,
2. Od ul. Kochanowskiego do ul. Szczygłowskiego w kilometrażu: 0+000.0000 do 0+232.9043.
W odcinku od ul. Kochanowskiego do ul. Szczygłowskiego infrastruktura kanalizacji deszczowej realizowana jest przez Inwestora w ramach własnych środków dlatego też Wykonawca winien założyć regulację już istniejących elementów infrastruktury – kanalizacji deszczowej. Inwestycja realizowana jest w zakresie branż:
• drogowa,
• sanitarna (kanalizacja deszczowa),
• wykonanie kanału technologicznego.
Przedmiotowa realizacja zamierzenia inwestycyjnego realizowana będzie na działkach:
- branża drogowa - 51/21,7/16, 12/22,12/26, 11/2, 11/3,11/1, 10/12,262 obręb 001 Aleksandrów Kujawski,
- kanał technologiczny 51/21, 7/16 obręb 001 Aleksandrów Kujawski,
- branża sanitarna (kanalizacja deszczowa) 151/21 k.m. 30, 7/16 k.m. 30, 7/16 k.m. 30, 7/19 k.m. 30,7/22 k.m. 30 OBRĘB 001 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2163836,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2274587,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2163836,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bud- West Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562316078
7.3.3) Ulica: ul. Nieszawska 12
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2163836,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-07| 2021-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |