Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 889 Sieniawa – Bukowsko – Szczawne polegająca na budowie chodnika od km 13+509.40 do km 13+575.00 w miejscowości Nadolany

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00304162
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00304162/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-08 08:35
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-351b29d6-371b-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8132937794
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR PIEROŻAKGrabownica Starzeńska, PL · lot 0
266 024,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00304162 z dnia 2021-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 889 Sieniawa – Bukowsko – Szczawne polegająca na budowie chodnika od km 13+509.40 do km 13+575.00 w miejscowości Nadolany

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 889 Sieniawa – Bukowsko – Szczawne polegająca na budowie chodnika od km 13+509.40 do km 13+575.00 w miejscowości Nadolany

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-351b29d6-371b-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00304162

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007375/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa chodników w ciągu dróg wojewódzkich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248144/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WJ/68/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 889 Sieniawa – Bukowsko – Szczawne polegająca na budowie chodnika od km 13+509.40 do km 13+575.00 w miejscowości Nadolany”.

Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 991 obejmuje następujące prace budowlane:
1. Roboty przygotowawcze w tym wycinka drzew z karczowaniem
2. Roboty ziemne wykopy, nasypy
3. Wykonanie podbudów z kruszywa, gruntu stabilizowanego cementem, chudego betonu, betonu asfaltowego
4. Wykonanie odwodnienia – studnie rewizyjne, kanały rurowe, studzienki ściekowe i przykanaliki
5. Wykonanie elementów ulic (krawężniki, obrzeża betonowe)
6. Wykonanie zjazdów indywidualnych
7. Wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej i betonu asfaltowego
8. Umocnienie skarp elementami prefabrykowanymi betonowymi
9. Wykonanie urządzeń zabezpieczających ruch pieszych
10. Roboty wykończeniowe
11. Na Wykonawcy ciąży obowiązek prolongaty terminów ważności warunków technicznych, uzgodnień itp.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Techniczny stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 266024,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266024,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 266024,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa „SŁAWEX” mgr inż. Sławomir Pierożak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861535007

7.3.3) Ulica: Niebocko 114D

7.3.4) Miejscowość: Grabownica

7.3.5) Kod pocztowy: 36-207

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 266024,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane