Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 4 przejściach dla pieszych w Podkowie Leśnej na ul. Jana Pawła II i Akacjowej na drogach 1502W i 150501W

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00304494
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00304494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-08 10:00
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b126e977-43bd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5291577473
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie oznakowania drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00304494 z dnia 2021-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 4 przejściach dla pieszych w Podkowie Leśnej na ul. Jana Pawła II i Akacjowej na drogach 1502W i 150501W

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014976316

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: R. Traugutta 41

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/pzdgm_grodzisk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie dróg

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 4 przejściach dla pieszych w Podkowie Leśnej na ul. Jana Pawła II i Akacjowej na drogach 1502W i 150501W

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b126e977-43bd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00304494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002376/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 4 przejściach dla pieszych w Podkowie Leśnej na ul. Jana Pawła II i Akacjowej na drogach 1502W i 150501W

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00267107/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Dt.43.20.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 119717,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot inwestycji
Przedmiotem inwestycji jest „PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 1502W PODKOWA LEŚNA UL. JANA PAWŁA II W ZAKRESIE PODNIESIENIA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH ISTNIEJĄCEGO SKRZYŻOWANIA Z DROGĄ GMINNĄ NR 150501W UL. AKACJOWĄ ORAZ BUDOWY DOŚWIETLENIA I INFRASTRUKTURY BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA ISTNIEJĄCYM PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH”.
2. Opis istniejącego stanu zagospodarowania działki
Istniejąca ulica jest drogą publiczną, kategorii powiatowej, droga posiada jezdnię o nawierzchni asfaltowej szerokości 6,0m, istniejące chodniki z kostki betonowej. Obszar inwestycji w zakresie niniejszego opracowania zlokalizowany jest na działkach nr ewid. 6 obręb 0011 ; 35/2 obręb 0011; 7 obręb 0011; 26 obręb 0011 jednostka ewidencyjna 140502_1 Podkowa Leśna. Odcinek przebiega przez teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej. W pasie drogowym drogi powiatowej zlokalizowane są sieć wodociągowa, telekomunikacyjna napowietrzna i podziemna, energetyczna napowietrzna i podziemna, oświetlenie uliczne.
3. Opis projektowanego zagospodarowania terenu
Przebudowa drogi powiatowej nr 1502W obejmuje obszar w pobliżu istniejących przejść dla pieszych. W rejonie istniejącego przejścia dla pieszych zlokalizowanego w obrębie skrzyżowania ulic Jana Pawła II i ul. Akacjowej zaprojektowano chodnik o szerokości 2,00 (w świetle elementów oporujących). W pozostałej części opracowania dla istniejących przejść dla pieszych zaprojektowano wymianę nawierzchni istniejącego chodnika na płytki z wypustkami – ogólnie stosowane w rejonie połączeń chodnika z przejściem dla pieszych.
Ponadto w celu poprawy bezpieczeństwa i widoczności zaprojektowano system doświetlenia przejścia dla pieszych w formie latarni z własnym zasilaniem hybrydowym i wymianę istniejących znaków pionowych na znaki aktywne z własnym zasileniem solarnym.

Projekt przebudowy drogi powiatowej nr 1502W ulicy Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Akacjową przewiduje:

- wykonanie chodnika o szerokości min. 2,00 m (w świetle elementów oporujących),
- wymianę nawierzchni chodnika z kostki betonowej na płytki z wypustkami (w rejonie połączenia chodnika z przejściem dla pieszych),
- wykonanie doświetlenia przejścia dla pieszych
- montaż aktywnych znaków pionowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019r., poz. 2019 ze zm.).
W przedmiotowym postępowaniu do wyznaczonego terminu na składanie ofert tj. do dnia 29.11.2021r. do godz. 8:30 nie złożono żadnej oferty
2021-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane