MO.270.95.2021 wykonanie uzupełniających usług transportowych polegających na sukcesywnym transporcie drewna średniowymiarowego z lasu drogami leśnymi i publicznymi i załadunek na wagon
ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W SIEDLCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00304899
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-08 11:28
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8210011215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
32 718 PLNTOMASZ SOPELStare Oleszyce, PL
32 718 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.