Świadczenie usług specjalistycznych w ramach projektu „Utworzenie Centrum Usług Społecznych na obszarze zdegradowanym”

Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00313605
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-14 10:33
Lokalizacja
Debrzno, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8431072497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjneUsługi fizjoterapiiUsługi opieki dziennej nad dziećmiUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

8 przyznanych

PANTA RHEI LUIZA WEDERBydgoszcz, PL
154 000 PLN
Efekt Specjalistyczne Usługi Logopedyczno-Terapeutyczne Monika CzarneckaCzłuchów, PL
48 000 PLN
Efekt Specjalistyczne Usługi Logopedyczno-Terapeutyczne Monika CzarneckaCzłuchów, PL
48 000 PLN
Efekt Specjalistyczne Usługi Logopedyczno-Terapeutyczne Monika CzarneckaCzłuchów, PL
28 800 PLN
Efekt Specjalistyczne Usługi Logopedyczno-Terapeutyczne Monika CzarneckaCzłuchów, PL
44 000 PLN
INMED Igor NowackiCzłuchów, PL
42 000 PLN
Emilia BrzezowskaMosiny, PL
40 800 PLN
Efekt Specjalistyczne Usługi Logopedyczno-Terapeutyczne Monika CzarneckaCzłuchów, PL
28 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.