Dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb bloku żywienia SPZZOZ w Żurominie
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00306679
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-09 09:30
- Lokalizacja
- Żuromin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5110088286
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczePieczywoChlebProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneWarzywa mrożoneRyby
Wykonawcy
14 przyznanych
BOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
53 688,71 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
4200 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
23 399,52 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
11 113,2 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
3798,67 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
21 985,42 PLNBOŻENA BUDŻAKCiechanów, PL
3426,65 PLNSŁAWOMIR NADOLSKIMleczówka, PL
65 709 PLN"SOKOŁÓW" S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów PodlaskiSokołów Podlaski, PL
43 279,95 PLN"SOKOŁÓW" S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów PodlaskiSokołów Podlaski, PL
48 705,84 PLN"SOKOŁÓW" S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów PodlaskiSokołów Podlaski, PL
29 357,9 PLN"SOKOŁÓW" S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów PodlaskiSokołów Podlaski, PL
6442,17 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
15 932,7 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
6515,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.