Świadczenie usług poligraficznych na potrzeby Centrum Obsługi Administracji Rządowej
Centrum Obsługi Administracji Rządowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00306191
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-08 16:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213590436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązane
Wykonawcy
5 przyznanych
EXPERCI PIOTR BRYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
135 300 PLNEXPERCI PIOTR BRYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
135 300 PLNEXPERCI PIOTR BRYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
135 300 PLNEXPERCI PIOTR BRYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
135 300 PLNEXPERCI PIOTR BRYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
135 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.