Dostawa materiałów szewnych i innych wyrobów medycznych do magazynu apteki szpitalnej SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00307437
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-09 12:23
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5381594311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneSzwy chirurgiczneTworzywa do szwów chirurgicznychHemostatyki wchłanialneIgły do szycia

Wykonawcy

7 przyznanych

YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
4311,36 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
4894,6 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
14 545,79 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL
105 585,51 PLN
"MEDICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNATychy, PL
4311,36 PLN
SOFTMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1425,6 PLN
PROFARM PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStara Iwiczna, PL
39 849,84 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.