Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku Białej – etap XXIV/2021

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00307799
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00307799/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-09 13:36
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3660f8ef-30a3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

Zakład Budowlany Bogdan PuchałkaBielsko-Biała, PL · lot 0
37 783,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00307799 z dnia 2021-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku Białej – etap XXIV/2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 334990600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/6e850341-b3ab-4d98-b884-9a6950ee0da0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania w lokalu mieszkalnym zarządzanym przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku Białej – etap XXIV/2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3660f8ef-30a3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00307799

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000778/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Wykonanie gazowych etażowych instalacji centralnego ogrzewania w lokalach mieszkalnych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237190/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-DN/166/2021/ADM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1853816,14 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41824,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie instalacji etażowego gazowego centralnego ogrzewania wraz z dostawą i montażem kotła gazowego 2 – funkcyjnego z zamkniętą komorą spalania, budowa wewnętrznej instalacji gazowej
w lokalu mieszkalnym nr 2 w budynku przy ul. Jana Sobieskiego 62.
Zakres prac dotyczy:
1) Dostawa i montaż pieca dwufunkcyjnego, kondensacyjnego z zamkniętą komorą spalania
o mocy 24 kW wraz z sterownikiem,
2) Wykonanie odprowadzenia kondensatu,
3) Wykonanie doprowadzenia wody do kotła i rozprowadzenie ciepłej wody do urządzeń
w lokalu,
4) Wykonanie podłączenia pieca do instalacji elektrycznej,
5) Wykonanie instalacji c.o. wraz z montażem grzejników,
6) Dobudowa przewodów kominowych wentylacyjnych i powietrzno- spalinowego zgodnie z projektem budowlanym,
7) Budowa wewnętrznej instalacji gazowej ,
8) Wykonanie podłączenia pieca gazowego w mieszkaniu do przewodu kominowego,
9) Wykonanie podejścia instalacji gazowej po kuchenkę gazową
10) Rozebranie pieca kaflowego oraz kozy,
11) Odłączenie kominka od przewodu kominowego poprzez zamurowanie otworu,
12) Uruchomieni kotła,
13) Wykonanie prób szczelności instalacji gazowej,
14) Przedstawienie protokołu odbioru kominiarskiego.
zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 2 do Specyfikacji oraz zastrzeżeniem postanowień § 8 umowy wg wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do Specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37783,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44843,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 37783,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Bogdan Puchałka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9371517860

7.3.3) Ulica: Piwonii 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko- Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 37783,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2021-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane