Wykonanie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie Powiatu Trzebnickiego w sezonie zimowym 2021/2022 z podziałem na zadania: zadanie nr 2, zadanie nr 2a, zadanie nr 4.
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00307911
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-09 13:53
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9151626021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
ZDZISŁAW TARNOWSKIŻmigród, PL
104 220 PLNMAŁGORZATA WYPARTGłuchów Dolny, PL
104 220 PLNPAWEŁ OKOŃSKICerekwica, PL
108 540 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.