Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

POWIATOWY URZĄD PRACY W LEGNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00308245
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00308245/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-09 14:46
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e76fe8f8-0ca9-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6911074087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie windRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00308245 z dnia 2021-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W LEGNICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390729807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Generała Władysława Andersa 2

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767225210

1.5.8.) Numer faksu: 767225211

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puplegnica@puplegnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puplegnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednosta organizacyjna samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Promocja zatrudnienia, aktywizacja zawodowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja windy w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Legnicy z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e76fe8f8-0ca9-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00308245

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000081/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana dźwigu osobowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy wraz z demontażem starego dźwigu i montażem nowego dźwigu osobowego Q=630 kg, prace budowlano - malarskie przy demontażu i montażu dźwigu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż dźwigu elektrycznego przeznaczonego dla potrzeb osób niepełnosprawnych w szybie o wymiarach ok. 1,50 x 1,95 m, nośności min. 500 kg i wysokości podnoszenia 3 przystanków, od piwnicy do 1 piętra, wraz z instalacją ochronną i osprzętem instalacyjnym, wyposażeniem elektrycznym, oświetleniem szybu, tablicą sterowniczą, układem napędowym, maszynownią przy dźwigu, kompletem prowadnic, kabiną, włącznikami przyzewowymi, oraz pozostałymi elementami konstrukcji dźwigu. Nowa kabina przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych szerokości co najmniej 1,1 m i długości 1,4 m z poręczami na wysokości 0,9 m oraz tablicą przyzewową na wysokości od 0,8 do 1,2 m w odległości nie mniejszej 0,5 m od naroża kabiny z dodatkowym oznakowaniem dla osób niewidomych i informacją głosową. Różnica poziomów podłogi kabiny dźwigu, zatrzymującego się na kondygnacji użytkowej, i posadzki tej kondygnacji przy wyjściu z dźwigu nie powinna być większa niż 0,02 m. dźwig dla niepełnosprawnych wyposażony w drzwi automatyczne przesuwne, których optymalna szerokość to min. 90 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu zostały złożone 3 oferty j/w. Przed otwarciem ofert w dniu 03.12.2021 r. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania udostępnił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj: 215 740,77 zł brutto.
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu podlegających ocenie przekraczają kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. W tej sytuacji zamawiający ma prawo unieważnić postępowanie bez wcześniejszego dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonywanie dalszych czynności byłoby formalnością nie zmieniającą wyniku postępowania, ponieważ zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Do przedstawionego powyżej stanu faktycznego znajduje zastosowanie przesłanka, o której mowa w art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp. W związku z powyższym Zamawiający postanowił jak na wstępie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249690,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267894 PLN

2021-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane