Przygotowywanie, wydawanie na miejscu i dowóz gorących posiłków klientom Ośrodka w ramach realizacji decyzji przyznających posiłek, w rejonach ujętych w gminie Góra Kalwaria 3 części zamówienia

Ośrodek Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00308772
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-10 08:18
Lokalizacja
Góra Kalwaria, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1230867306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

Restauracja Marysieńka Maria MleczakGóra Kalwaria, PL
83 286 PLN
MARIA MLECZAKGóra Kalwaria, PL
207 018 PLN
MARIA MLECZAKGóra Kalwaria, PL
83 286 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.