Usługa odbioru odpadów komunalnych z jednostek Policji województwa lubelskiego
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00310131
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-10 13:57
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wywozu odpadówUsuwanie i obróbka odpadów
Wykonawcy
10 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KOMUNALNIK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiała Podlaska, PL
4272 PLNSPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD GOSPODARCZY W JÓZEFOWIEJózefów, PL
12 240 PLNMIR-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMircze, PL
2592 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ ŁĘCZNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁęczna, PL
15 324,72 PLNZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKurów, PL
15 811,2 PLNMIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDĘBLIN, PL
8916,48 PLNGRZEGORZ KOSIORCiecierzyn, PL
8160 PLNDARIUSZ GAŁANŁaszczówka, Tomaszów Lubelski, PL
3864 PLNDARIUSZ GAŁANŁaszczówka, Tomaszów Lubelski, PL
1992,24 PLNSPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD GOSPODARCZY W JÓZEFOWIEJózefów, PL
12 240 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.