Termomodernizacja i renowacja budynku Szkoły Podstawowej w Justynowie, w ramach zadania: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Justynowie - II etap
GMINA ANDRESPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00307844
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00307844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-09 13:42
- Lokalizacja
- Andrespol, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-341f1050-efd7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7282553675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00307844 z dnia 2021-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i renowacja budynku Szkoły Podstawowej w Justynowie, w ramach zadania: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Justynowie - II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ANDRESPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rokicińska 126
1.5.2.) Miejscowość: Andrespol
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-020
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 422132440
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@andrespol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.andrespol.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.andrespol.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i renowacja budynku Szkoły Podstawowej w Justynowie, w ramach zadania: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Justynowie - II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-341f1050-efd7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00307844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001310/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja i renowacja budynku Szkoły Podstawowej w Justynowie, w ramach zadania: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Justynowie - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130148/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych
polegających na wykonaniu termomodernizacji i renowacji budynku szkoły i przedszkola w Justynowie przy ulicy Łódzkiej 17, w następującym zakresie:
1) Budynek Przedszkola i łącznika:
a. Zerwanie istniejącego ocieplenia budynku przedszkola na ścianach wschodniej i szczytowej południowej oraz wykonanie w tym miejscu ocieplenia z wełny mineralnej gr. 20 cm,
b. Docieplenie styropianem gr. 10 cm ścian zachodniej i szczytowej północnej,
c. Naprawa gzymsu ściany wschodniej i zachodniej z jednoczesną wymianą obróbek blacharskich (pas podrynnowy, nadrynnowy, rynny i rury spustowe, obróbki przy kominach),
d. Zerwanie pokrycia dachowego łącznika między budynkiem szkoły i przedszkola z wymianą obróbek blacharskich (pas podrynnowy, nadrynnowy, rynny i rury spustowe),
e. Wykonanie nowego pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej wentylowanej, z jednoczesnym montażem kominków wentylujących papę.
2) Malowanie elewacji części szkoły od strony budynku przedszkola (od łącznika między przedszkolem do sali gimnastycznej): tj. ściany przejścia z budynku szkolnego do części sportowej oraz część budynku z szatniami - strona południowa obiektu)
3) Docieplenie części nadbudowanej obiektu styropianem gr. 15 cm od wysokości zadaszenia nad parterem do dachu, z wymianą parapetów podokiennych okien - wschodnia ściana piętra starej części budynku oraz ściana szczytowa południowa.
4) Docieplenie stołówki szkolnej styropianem gr. 10 cm. z jednoczesną wymianą obróbek blacharskich ogniomurów, gzymsów i pasa podrynnowego i nadrynnowego wraz z wymianą rur spustowych i rynien
5) Malowanie budynku łącznika przejścia z budynku szkolnego do części sportowej.
6) Wykonanie wyprawy elewacyjnej z gotowej wyprawy cienkowarstwowej z tynku sylikonowego barwionego w masie.
Kolorystykę tynku (nawiązującego do już istniejącego na budynku), obróbek blacharskich należy uzgodnić z Zamawiającym przed rozpoczęciem robót.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót oraz technologia robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych zostały określone w załącznikach nr 12 do nr 14 włącznie:
1) Załącznik nr 12 – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
2) Załącznik nr 13 – Przedmiar robót
3) Załącznik nr 14 – Szkice
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.W terminie określonym w ogłoszeniu o zamówieniu i Specyfikacji Warunków Zamówienia tj. 13.08.2021 r. do godz. 11:00 - wpłynęły 2 oferty. Złożone oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |