Przebudowa droga gminnej Kieźliny - Dągi w systemie zaprojektuj i wybuduj

Gmina Dywity

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00308992
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00308992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-10 09:34
Lokalizacja
Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ce6991f-3199-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
7393851950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00308992 z dnia 2021-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa droga gminnej Kieźliny - Dągi w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dywity

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska, 32

1.5.2.) Miejscowość: Dywity

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-001

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ugdywity.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.ugdywity.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dywity

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa droga gminnej Kieźliny - Dągi w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ce6991f-3199-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00308992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002251/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa drogi Kieźliny - Dągi - Różnowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241309/06

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie przebudowy drogi gminnej łączącej miejscowości Kieźliny, Dągi , wraz z budową kanalizacji deszczowej, budową oświetlenia, budową kanału technologicznego oraz niezbędną infrastrukturą techniczną, elektroenergetyczną, gazową i wodociągową.

Przedmiot zamówienia przewidziany jest do realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, składa się z następujących elementów:
A. opracowanie dokumentacji projektowej:
• branży drogowej;
• branży sanitarnej;
• branży teletechnicznej;
• branży elektrycznej;
• wykonanie projektu podziału gruntów
Projekt budowlany należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskać prawomocne pozwolenie na budowę. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje również postępowania formalno - prawne prowadzące do uzyskania niezbędnych uzgodnień, postanowień oraz decyzji administracyjnych wraz z uzyskaniem decyzji prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.
B. wykonanie prac zgodnie z etapami określonymi w załączonym Programie Funkcjonalno Użytkowym – Załącznik nr 10 do SWZ.

2. Zamawiający informuje, iż z realizacji zamówienia został wyłączony ETAP 4 opisany w Programie Funkcjonalno Użytkowym.
3. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem uzgodnień i decyzji administracyjnych w tym: pozwolenia na budowę, nadzór autorski oraz realizację robót budowlanych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z art. 103 ustawy wskazano w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PF-U) zawartym w załączniku nr 10 do SWZ.
5.Szczegółowe warunki wykonania i realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu, do terminu składania ofert, tj. do dnia 06-12-2021r. do godz. 12:00 nie została złożona żadna oferta.
2021-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane