Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem
Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00309376
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00309376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-10 11:11
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd3b6b35-8256-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 8451679908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00309376 z dnia 2021-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8451679908
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Węgorzewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Giżycko
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 429 34 26
1.5.8.) Numer faksu: 87 429 34 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpgizycko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpgizycko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpgizycko.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd3b6b35-8256-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00309376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001756/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00016194/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SB.2501.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1332628,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest remont dwóch odcinków dróg powiatowych:
- droga powiatowa nr 1718N droga krajowa nr 63 (Ruda) – Rydzewo – Jagodne Małenaodcinku od km 6+550 do km 7+750, długości 1,200 km,
- droga powiatowa nr 1829N droga wojewódzka nr 643 Paprotki – droga powiatowa nr 1839N na odcinku od km 1+875 do km 2+875, długości 1,000 km,
- wraz ze skrzyżowaniem tych dróg.
Zakres remontu drogi powiatowej nr 1718N obejmuje: ścięcie pobocza, wyrównanie nawierzchni mieszanka kruszywa niezwiązanego, ułożenie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z betonu asfaltowego, remont zjazdów oraz wykonanie poboczy.
Remont drogi na przedmiotowym odcinku zakłada:
- kategoria ruchu KR2
- szerokość jezdni 5,5 m
- szerokość poboczy 0,75 m
- długość odcinka 1,200 km
Zakres remontu drogi powiatowej nr 1829N obejmuje: ścięcie pobocza, wyrównanie nawierzchni mieszanka kruszywa niezwiązanego, ułożenie warstwy wyrównawczej i ścieralnej z betonu asfaltowego, remont zjazdów oraz wykonanie poboczy.
Remont drogi na przedmiotowym odcinku zakłada:
- kategoria ruchu KR2
- szerokość jezdni 5,5 m
- szerokość poboczy 0,75 m
- długość odcinka 1,000 km
Wykonawca przed rozpoczęciem robót zobowiązany jest opracować projekt organizacji ruchu na czas trwania robót i uzyskać jego zatwierdzenie przez właściwy organ. Roboty winny być oznakowane zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za oznakowanie robót, bezpieczeństwo ruchu i ewentualne utrudnienia związane z wykonywanymi robotami w obrębie placu budowy.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w przedmiarze robót oraz specyfikacjach technicznych - stanowiących załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z ogłoszeniem naboru wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, Powiat Giżycki dnia 12.08.2020 r. złożył wniosek na „Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem”. Przewodnicząca Komisji Oceny Wniosków poinformowała pismem znak: WIN-VI-805.2.187.2020 z dnia 16.12.2020 r. o ujęciu powyższego zadania na liście zadań rekomendowanych do dofinansowania ze środków Funduszu. Dofinansowanie miałoby zostać udzielone po zatwierdzeniu przez Prezesa Rady Ministrów listy zadań rekomendowanych. Przedmiotowa lista zatwierdzona została dnia 21.04.2021 r. Zadanie pn. „Remont dróg powiatowych nr 1718N i nr 1829N wraz ze skrzyżowaniem” zostało zakwalifikowane do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na liście rezerwowej - pozycja 23. Zarząd Dróg Powiatowych przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na przedmiotowe zadanie, jednak pomimo uruchomienia dodatkowych tur dofinansowań Powiat Giżycki nie uzyskał dofinansowania.Mając na uwadze powyższe, Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na nieprzyznanie środków publicznych, o czym zastrzegł w ogłoszeniu o zamówieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1097779,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1196325,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2021-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |