Poprawa efektywności energetycznej budynku Remizy OSP Kuźnica Nowa

Gmina Przystajń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00309851
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00309851/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-10 13:05
Lokalizacja
Przystajń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c64a26a-30d8-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5742055766
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczneIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK LIPIŃSKIPrzystajń, PL · lot 0
649 528,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00309851 z dnia 2021-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku Remizy OSP Kuźnica Nowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przystajń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398379

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Częstochowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Przystajń

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-141

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/3191153

1.5.8.) Numer faksu: 343191732

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@gminaprzystajn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaprzystajn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Remizy OSP Kuźnica Nowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c64a26a-30d8-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00309851

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001020/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Poprawa efektywności energetycznej budynku Remizy OSP Kuźnica Nowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa efektywności energetycznej budynku Remizy OSP w miejscowości Kuźnica Nowa” współfinansowanego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020 IV. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239135/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI-KR.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 432919,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z dociepleniem ścian zewnętrznych wraz z dociepleniem dachu, wydzieleniem pomieszczenia gospodarczo-technicznego i zejścia do piwnicy, wymianą wyeksploatowanego źródła ciepła na nowe o znacznie większej sprawności zasilane pompą ciepła typu powietrze-woda (mieszanka wody z glikolem) wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej w budynku Remizy OSP w miejscowości Kuźnica Nowa 3, 42-141 Przystajń , na działce nr ewid. 466/2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 649528,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 649528,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 649528,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane DEKOR Marek Lipiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741244117

7.3.3) Ulica: Kwiatowa

7.3.4) Miejscowość: Przystajń

7.3.5) Kod pocztowy: 42-141

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 649528,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2021-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane