Opracowanie autorskiego programu nauczania i przeprowadzenie cyklu zajęć pozalekcyjnych z informatyki dla uczniów szczególnie uzdolnionych w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – powiat wejherowski”
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00310177
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-10 14:06
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi szkolnictwa średniego
Wykonawcy
3 przyznane
Jarosław AffeltRumia, PL
10 800 PLNJarosław AffeltRumia, PL
10 800 PLNJarosław AffeltRumia, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.