Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00160290
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00160290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-24 17:50
Lokalizacja
Liw, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1028953-bd92-4a6a-9f98-298e8e730cc7
Identyfikator
8241584283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymiInżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00160290 z dnia 2025-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711665166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Liw

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zbrojownia@liw-zamek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liw-zamek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1028953-bd92-4a6a-9f98-298e8e730cc7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1028953-bd92-4a6a-9f98-298e8e730cc7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00160290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039418/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. "Budowa obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124484

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZ-DM.241.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi pełnienia obowiązków wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano -instalacyjnymi w zakresie budowy obiektów: budynku edukacyjno-warsztatowego oraz budynku wystawienniczego.
2. Wykonawca, mając na względzie zakres prowadzonych robót budowlanych, ma zapewnić udział branżowych inspektorów nadzoru posiadających stosowne uprawnienia w liczbie i w zakresie czasowym, niezbędnym do prawidłowej realizacji całości nadzorowanych robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71318000-0 - Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2025-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi