Usługi transportowo - sprzętowe w zakresie utrzymania i remontów dróg na terenie Gminy Kozy w roku 2021 - zamówienie powtórzeniowe nr 2
GMINA KOZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00311043
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00311043/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-13 09:12
- Lokalizacja
- Kozy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1068a10-4c3d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9372653016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00311043 z dnia 2021-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usługi transportowo - sprzętowe w zakresie utrzymania i remontów dróg na terenie Gminy Kozy w roku 2021 - zamówienie powtórzeniowe nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 4
1.5.2.) Miejscowość: Kozy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-340
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338298650
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kozy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kozy.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi transportowo - sprzętowe w zakresie utrzymania i remontów dróg na terenie Gminy Kozy w roku 2021 - zamówienie powtórzeniowe nr 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1068a10-4c3d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00311043
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001430/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Usługi transportowo - sprzętowe w zakresie utrzymania i remontów dróg na terenie Gminy Kozy w roku 2021- zamówienie powtórzeniowe nr 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281267/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostanie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, zgodnie z art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7) ustawy Pzp ponieważ spełnione są łącznie wszystkie poniższe przesłanki:1) zamówienie powtórzeniowe zostanie udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia;2) zamówienie powtórzeniowe zostanie udzielone dotychczasowemu Wykonawcy usług, z którym zawarto umowę na tzw. zamówienie podstawowe;3) zamówienie powtórzeniowe polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień;4) zamówienie powtórzeniowe było przewidziane w ogłoszeniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego;) całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego; informacja na ten temat został zawarta w dokumentach wskazujących na szacunkową wartość zamówienia oraz w protokole z postępowania dla udzielenia zamówienia publicznego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2021.EH
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
a) Świadczenie usług polegających na transporcie kruszywa; materiałów budowlanych; materiałów do zimowego utrzymania chodników; urobku z wykonywanych robót ziemnych, czyszczenia rowów przydrożnych, drewna i gałęzi drzew oraz krzewów usuwanych z pasów drogowych na terenie Gminy Kozy. Zamawiający dopuszcza możliwość transportu materiałów budowlanych z magazynów i hurtowni położonych na terenie gmin ościennych na wskazane miejsce na terenie Gminy Kozy. Usługa winna być świadczona samochodami skrzyniowymi samowyładowczymi o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 16 t i ładowności nie mniejszej niż 8 t oraz samochodami skrzyniowymi samowyładowczymi o DMC do 3,5 t i ładowności nie mniejszej niż 1 t. Pojazdy muszą mieć możliwość trójstronnego rozładunku automatycznego. Załadunek materiałów oraz rozładunek (w przypadku materiałów niemożliwych do rozładunku automatycznego) zapewnia Zamawiający.
b) Świadczenie usług koparko-ładowarkami wraz z operatorem przy naprawach dróg gminnych, przepustów, kanalizacji deszczowych, czyszczeniu rowów przydrożnych, załadunku i rozładunku materiałów, wstępnym kruszeniu elementów betonowych i żelbetowych (przygotowanie wsadu do kruszarki). Zamawiający wymaga aby oferowana koparko-ładowarka była wyposażona w napęd 4x4, przednią łyżkę rozwieralną o pojemności 0,8-1,5 m3, tylne ramię teleskopowe zwiększające zasięg pracy maszyny, widły do rozładunku palet, łyżki tylne o szerokości roboczej: 30-40 cm, 60-70 cm. Ponadto koparko-ładowarka powinna posiadać dodatkowy osprzęt w postaci łyżki do skarpowania o szer. 1,0-2,0 m, młota pneumatycznego oraz zestawu wierteł o średnicach 50-60 cm, 20-30 cm umożliwiających wykonanie otworu o głębokości do 1,5 m.
c) Najem urządzenia do ubijania gruntu – stopy wibracyjnej z obsługą. Urządzenie będzie wykorzystane do zagęszczania gruntu i kruszyw w wykopach przy naprawach przepustów i kanalizacji deszczowych.
d) Najem spalinowej piły do cięcia asfaltu o średnicy tarczy tnącej nie mniejszej niż 350 mm z obsługą. Urządzenie będzie wykorzystywane do cięcia nawierzchni bitumicznych dróg w związku z naprawami przepustów i kanalizacji deszczowych, wymianą uszkodzonych wpustów ulicznych i włazów.
e) Najem płyty wibracyjnej rewersyjnej, o masie min. 400 kg. Urządzenie będzie wykorzystywane do zagęszczania wymienianych podbudów i naprawianych nawierzchni dróg.
Przedmiot zamówienia powtórzeniowego nr 2 polega na powtórzeniu następującego zakresu prac wskazanego w zamówieniu podstawowym tj.:
L.p. Usługa Jednostka miary Ilość jednostek
1. Transport materiałów budowlanych w obrębie Gminy i z Gmin ościennych samochodem samowyładowczym o DMC do 16 t (załadunek
i rozładunek materiałów zapewnia Zamawiający). zł/godz. 30
2. Transport materiałów na obszarze Gminy
i z Gmin ościennych samochodem samowyładowczym o DMC 3,5 t (załadunek i rozładunek materiałów zapewnia Zamawiający). zł/godz. 5
3. Praca koparko-ładowarki wraz z kosztami. zł/godz. 80
4. Najem urządzenia do ubijania gruntu (stopa wibracyjna). zł/godz. 20
5. Najem piły do cięcia asfaltu z obsługą. zł/godz. 10
6. Najem płyty wibracyjnej rewersyjnej o masie min 400 kg z obsługą. zł/godz. 20
4.5.3.) Główny kod CPV: 45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
60180000-3 - Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9520,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9520,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9520,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Orion Halina Malarz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 937143290
7.3.3) Ulica: Kościelna 3
7.3.4) Miejscowość: Kozy
7.3.5) Kod pocztowy: 43-340
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9384,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi do miesiąca od dni zawarcia umowy.Po przeprowadzonych negocjacjach za wykonanie przedmiotu umowy, strony ustaliły następującą cenę brutto: 9384,90 zł.
| 2021-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |