Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku gospodarczo - garażowym
Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00310884
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00310884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-13 08:08
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4842a935-46ac-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6170013743
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00310884 z dnia 2021-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku gospodarczo - garażowym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250423184
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 71
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pkpleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pkpleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na budynku gospodarczo - garażowym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4842a935-46ac-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00310884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00269194/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 19/ZP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
- wykonanie dokumentacji technicznej instalacji fotowoltaicznej o której mowa w art. 29 ust. 2 oeraz art. 56 ust. 1 a ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane – tekst jednolity Dz.U. z 2019 r., poz. 1186 wraz z uzgodnieniem z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych pod względem zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowej,
- dostawa, montaż i uruchomienie kompletnej instalacji fotowoltaicznej (kąt nachylenia min 200 wraz z wpięciem do istniejącej sieci elektroenergetycznej,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz dokumentacji niezbędnej do przyłączenia do operatora sieci dystrybucyjnej,
- uzyskanie wszelkich zgód formalno – prawnych (Zamawiający udzieli pełnomocnictwa Wykonawcy do działania w jego imieniu),
- opracowanie i uzgodnienie z operatorem sieci instrukcji ruchowej dla abonenckiej stacji transformatorowej z zainstalowanym mikro źródłem energii.
a) Lokalizacja: 63-300 Pleszew, ul. Polna 71, dach obiektu wolnostojącego o wymiarach 1115,27 m2, wysokość – 6,75 m w konstrukcji stalowej z dachem dwuspadowym o nachyleniu połaci 30 (5%), blacha T60.
Miejsce realizacji jest dostępne do oględzin / wizji lokalnej po przedstawieniu odpowiedniego żądania w formie ustnej / pisemnej na nr telefonu (62) 74-21-664, bądź pocztą elektroniczną na adres: przetargi@pkpleszew.pl
b) Panele fotowoltaiczne:
- moc zainstalowana 49,5 - 50 kWp,
Przedmiot zamówienia musi być nowy, kompletny, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych.
Przy wykonywaniu robót należy stosować materiały i wyroby zgodne z Prawem Budowlanym.
Minimalny okres gwarancji na osprzęt:
- system inwerterowy mocy: 10 lat,
- panele 15 lat, sprawność po 30 latach użytkowania: min. 85 %.
Gwarancja na wykonane prace 60 miesięcy.
Na okoliczność wykonanej instalacji sporządzony zostanie protokół zdawczo – odbiorczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09330000-1 - Energia słoneczna
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271681,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ślusarsko - instalatorski C.O. wody i kanalizacji Hieronim Garsztka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6171023531
7.3.3) Ulica: Makowskiego 11
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.5) Kod pocztowy: 63-300
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |