Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj
Gmina Jabłoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00311489
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00311489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-13 11:10
- Lokalizacja
- Jabłoń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80c344fe-2bf7-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5391440839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00311489 z dnia 2021-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego
1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 8333560006
1.5.8.) Numer faksu: 8333560013
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugjablon@jablon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugjablon.bip.lubelskie.pl/index.php?id=5821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego na terenie gminy Jabłoń prowadzona w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80c344fe-2bf7-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00311489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014693/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa oczyszczalni ścieków w m. Kalinka, montaż wyposażenia przepompowni ścieków na sieci w m. Jabłoń oraz budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w m. Jabłoń
1.2.1 Montaż dwóch instalacji fotowoltaicznych na oczyszczalni ścieków w m. Kalinka i Jabłoń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230781/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1456990,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej w m. Jabłoń wraz z remontem przepompowni ścieków i z wyposażeniem oczyszczalni w m. Jabłoń, w formule zaprojektuj i wybuduj.W ramach zadania należy m.in. wykonać:
- budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej o dł. ok. 500 mb wraz z przyłączami,
- remont przepompownie ścieków sieciowych -5 kpl,
- remont przepompowni ścieków głównej na terenie oczyszczalni – 1 kpl.
- doposażenie oczyszczalni ścieków w:
- wyciągarkę elektryczną na konstrukcji umożliwiającej zmianę lokalizacji urządzenia (tzw. trójnóg), przenośna, udźwig 250-500 kg – 2 szt,
- detektor gazu, detekcja gazów: siarkowodór, metan, tlen.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 757230,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa oczyszczalni ścieków w m. Kalinka w formule zaprojektuj i wybuduj,W ramach przebudowy oczyszczalni ścieków należy wykonać m.in:
- dwie nowe wysokosprawne dmuchawy
- zastosować sondę tlenową i falownik do sterowania pracą dmuchaw
- wymienić dyfuzory w reaktorze biologicznym, orurowanie i armaturę
- wyczyścić reaktor biologiczny (wszystkie strefy) i osadnik wtórny
- w obrębie budynku pompowni głównej. W zakres robót budowlanych powinno wchodzić co najmniej:
- odtworzenie tynków, opaski
- malowanie,
- wymiana orynnowania, podbitki
- naprawa posadzek, wykonanie posadzek z terakoty,
- ułożenie glazury,
- naprawa popękanych ścianek działowych.
- wymienić istniejące sito bębnowe na sito bębnowe z napływem zewnętrznym i praską do skratek
- układ wizualizacji pracy oczyszczalni obejmujący obsługę pracy dmuchaw, pomp, mieszadeł, pompowni na oczyszczalni, mechanicznego oczyszczania ścieków a także przepływu ścieków oczyszczonych
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 466000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż instalacji fotowoltaicznych na oczyszczalniach ścieków w m. Kalinka i m. Jabłoń w formule zaprojektuj i wybuduj.Zakres zadania obejmuje w szczególności:
- budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej na oczyszczalni ścieków w m. Kalinka (montaż systemu paneli fotowoltaicznych) o mocy wyjściowej min 21,50 kWp posadowionej na gruncie.
- budowę mikroinstalacji fotowoltaicznej na oczyszczalni ścieków w m. Jabłoń (montaż systemu paneli fotowoltaicznych) o mocy wyjściowej min. 30,10 kWp posadowionej na gruncie.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z Części znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 233760,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOLDSUN Radosław Szewczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222757004
7.3.3) Ulica: Namysłowskiego 8
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2021-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |