Wymiana wykładziny podłogowej wraz z naprawą podłoża

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00311643
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00311643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-13 11:42
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-365cf894-3bd8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie i wykładanie podłógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ TKACZSzymanów, PL · lot 0
83 173,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00311643 z dnia 2021-12-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana wykładziny podłogowej wraz z naprawą podłoża

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48334434819

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielany.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana wykładziny podłogowej wraz z naprawą podłoża

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-365cf894-3bd8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00311643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000113/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana wykładziny podłogowej wraz z naprawą podłoża w budynku ul.S.Żeromskiego 29

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254759/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.42.2021.URY

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 310526,91 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93142,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana wykładziny podłogowej wraz z naprawą podłoża.
Zakres zamówienia obejmuje
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia niezbędne jest wykonanie wymiany wykładziny dywanowej na IV piętrze siedziby Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ul. S. Żeromskiego 29 w Warszawie, w szczególności roboty polegające na:
A) Rozbiórce i utylizacji istniejącej wykładziny dywanowej wraz z fragmentem wklejonym w listwę cokołową,
B) Naprawie i wyrównaniu podłoża,
C) Gruntowanie podłoża,
D) Montażu wykładziny dywanowej w płytkach 50x50cm,
E) Montażu wykładziny dywanowej w listwach cokołowych.
Z uwagi na dobry stan techniczny poza zakresem inwestycji jest wykładzina dywanowa w pom. 4A8, 4A12, 4A13, 4SZD8.
UWAGA: Budynek będzie użytkowany. Prace związane z realizacją umowy muszą być prowadzone tak, by ograniczyć do minimum uciążliwości wynikające z realizacji umowy zarówno dla obiektu jak i sąsiedztwa. Prace należy prowadzić etapami (pomieszczeniami) w uzgodnieniu z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83173,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206563,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83173,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAFMAR RAFAŁ TKACZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL1230039236

7.3.3) Ulica: Szymanów 2A/1 lok. 9

7.3.4) Miejscowość: Baniocha

7.3.5) Kod pocztowy: 05-532

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83173,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na wykonane prace na okres 55 miesięcy
2021-12-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane