Rozbudowa instalacji biogazowej dla kwatery składowiska odpadów Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalna 11.
Master Odpady i Energia Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00311123
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00311123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-13 09:35
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b285faaa-d402-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6462347267
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00311123 z dnia 2021-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa instalacji biogazowej dla kwatery składowiska odpadów Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalna 11.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Master Odpady i Energia Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273854704
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lokalna 11
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.lakota@master.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.master.tychy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Gminna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa instalacji biogazowej dla kwatery składowiska odpadów Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalna 11.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b285faaa-d402-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00311123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091526/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BSO/06/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie 14 szt. studni biogazowych 160 mm:
1) ODWIERTY POD STUDNIE ODGAZOWUJĄCE O ŚR. 420 MM ORAZ MATERIAŁ, z uwzględnieniem dodatkowych odwiertów :
- odwierty metodą obrotowo-wgłębną szapą o średnicy 450mm na wcześniej ustaloną głębokość 15mb każda , zachowanie min. 2 metrów od dna kwatery (głębokości, morfologia odpadów i szczegóły poszczególnych studni zawarte w kartach odwiertów jako dokumentacja),
- rura HDPE100 160 mm SDR 11,
- żwir płukany 16-32mm na filtr studni z wykonaniem,
- zaślepka dna studni 160 mm. z HDPE,
- głowica studni 1,5m nad terenem, wyposażone w pokrywę rewizyjną , zaworek pomiarowy ¼ cala, odgałęzienie siodłowe
szczegóły budowy studni stanowi rysunek nr 1 w dokumentacji
- tuleja HDPE 160mm z pokrywą PE, odejście siodłowe 63mm, zawór pomiarowy.
2) STUDNIA BIOGAZOWA 15 m (w zależności od terminu realizacji przewiduje się możliwość wykonania studni głębszych do maksymalnie 18 m):
- rura HDPE100 160 mm ścianka (SDR 11) długość 15 m, obsadzenie centryczne w odwiertach rur perforowanych gazowych HDPE 160mm SDR11,
- perforacja na studni ,średnica 13 mm, rozstaw otworów osi ok. 40 mm, orientacja pionowa linii otworów na długość 12 m/studnie,
- stopa studni otwór zaślepiony PE,
- zakończenie studni w postaci głowicy 1,5m nad powierzchniowej,
- wykonanie odwiertu o odpowiedniej średnicy 420 mm,
- podsypkę pod stopę studni ze żwiru,
- montaż studni w odwiercie,
- obsypkę na wysokości perforacji ze żwiru o odpowiedniej gradacji 16-32 mm (na studnię 15 metrów przyjmuje się 4 tony żwiru),
- uszczelnienie odcinka ciągłego studni bentonitem lub innym szczeliwem o odpowiednich własnościach (na uszczelnienie studni przewiduje się bentonitu 650 kg/szt.),
- usunięcie odwiercin we wskazane miejsce.
- wykonanie pomiarów poziomu odcieku w studniach biogazowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 465924 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596550 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 465924 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mikoba Bogusław Gromek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341782836
7.3.3) Ulica: Złatków Kościelny 128
7.3.4) Miejscowość: Zduny
7.3.5) Kod pocztowy: 99-440
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465924 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2021-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |