Zagospodarowanie terenu, wymiana gruntu i wykonanie trawnika w parku na terenie Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gm. Wińsko.
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00278596
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00278596/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-22 14:01
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ffa0303-2026-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00278596 z dnia 2021-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu, wymiana gruntu i wykonanie trawnika w parku na terenie Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gm. Wińsko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malwina.terlega@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uwr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu, wymiana gruntu i wykonanie trawnika w parku na terenie Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gm. Wińsko.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ffa0303-2026-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003709/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowlane w Ośrodku Edukacji Astronomicznej w Białkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Rewitalizacja Zespołu Pałacowego i Obserwatorium Astronomicznego w Białkowie wraz z zagospodarowaniem terenu na Centrum Edukacji Astronomicznej" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194811/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2712.10.2021.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 522400,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 185000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana prowadzona pn.: „Zagospodarowanie terenu, wymiana gruntu i wykonanie trawnika w parku na terenie Ośrodka Edukacji Astronomicznej w Białkowie, gm. Wińsko”.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został ujęty w dokumentacji projektowej, zawierającej opis przedmiotu zamówienia, przedmiary robót i STWIORB, stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia w szczególności będzie obejmował:
3.1. Etap I – wykarczowaniu niepożądanej roślinności z usunięciem części podziemnych oraz wymianie gruntu pod planowane nasadzenia drzew i krzewów na specjalistyczne podłoże pod rośliny:
3.1.1. zabezpieczenie pni drzew przed uszkodzeniem,
3.1.2. roboty ziemne,
3.1.3. wyplewienie i wykarczowanie niepożądanej roślinności z usunięciem części podziemnych,
3.1.4. usunięcie pozostałości budowlanych i kamieni,
3.1.5. wyrównanie terenu,
3.1.6. wymianę gruntu pod planowane nasadzenia drzew i krzewów na specjalistyczne podłoże pod rośliny,
3.1.7. wywiezienie i utylizację usuniętego gruntu.
3.2. Etap II – wykonanie pozostałych robót, tj.:
3.2.1. przygotowanie terenu pod trawniki (wymiana na humus tam, gdzie będzie to konieczne, użyźnienie, rekultywacja, itp.),
3.2.2. wysianie trawników,
3.2.3. rozciągnięcie drutu na hakach w ścianach podpór łącznika oraz dostawa i montaż podpórek pod winoroślą.
4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty zgodnie z dokumentacją projektową, wzorem umowy, SWZ, zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo budowlane oraz zgodnie z innymi obowiązującymi przepisami i normami, jak również zgodnie z wiedzą techniczną, zasadami sztuki budowlanej i przepisami BHP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 563685,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 563685,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 563685,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: G. Tech-Styl Grażyna Tadla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8871096504
7.3.3) Ulica: ul. Traugutta 5 lok. 8
7.3.4) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
7.3.5) Kod pocztowy: 57-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 563685,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2021-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |