Dostawa leków
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00311538
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-13 11:21
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7531967997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
3 przyznane
SANOFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
44 168,87 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
307 458,55 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
44 168,87 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.