„Usługa wykonania przeglądów technicznych aparatury medycznej w latach 2021-2022”
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. świętej Barbary w Sosnowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00013611
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-12 09:53
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6442876726
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
57 przyznanych
INOMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokitnica, PL
7560 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 608 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
648 PLNGRZEGORZ ŻELEZIKSosnowiec, PL
1965,6 PLNGEMED ELIAS SPÓŁKA JAWNAChorzów, PL
1188 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
300 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
4406,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
1101,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
4320 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
250 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
270 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1080 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
1080 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
10 260 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
756 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
324 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
64,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1296 PLNPOLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
648 PLNSYNGO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiętochłowice, PL
17 928 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2916 PLNSONOLOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAZamość, PL
900 PLNGETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
1409,4 PLNGETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
7030,8 PLNEndomedical GmbHLauenburg, DE
2916 PLNJACEK KOBIAŁKAWarszawa, PL
1077,84 PLNGRZEGORZ ŻELEZIKSosnowiec, PL
864 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
864 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
712,8 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
712,8 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
712,8 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
712,8 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
356,4 PLNMEDIKOL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL
712,8 PLNMIROSŁAW PROCHOTŻywiec, PL
46 457,1 PLNSK-MED SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4827,6 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
1036,8 PLNZAKŁADY TECHNIKI MEDYCZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
518,4 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
3240 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
432 PLNGEMED ELIAS SPÓŁKA JAWNAChorzów, PL
540 PLNPROFIMEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMysłowice, PL
777,6 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
5616 PLNPAWEŁ ZAGÓRSKIWarszawa, PL
432 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
1077,84 PLNGEMED ELIAS SPÓŁKA JAWNAChorzów, PL
1080 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
1944 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
2694,6 PLNKRZYSZTOF DOMAGAŁAWarszawa, PL
3240 PLNDAMIAN PATOKAKąty, PL
842,4 PLNGRZEGORZ ŻELEZIKSosnowiec, PL
216 PLNOPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL
2103,84 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1263,6 PLNGRZEGORZ ŻELEZIKSosnowiec, PL
1620 PLNINVIEW MEDICAL - MERCIK, MERCIK SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
2160 PLNPLS SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
1944 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.